Pobyt na zámku Zbiroh 🏰

Pobyt na zámku Zbiroh uvolní všechny vaše smysly. Vždyť na bydlení zde nedal dopustit ani slavný malíř Alfons Mucha, který na zámku jednu dobu bydlel a tvořil. Rád zde relaxoval také císař Rudolf II., a proto hádáme, že také vám se na zámku Zbiroh bude líbit. Vždyť oplývá řadou zajímavostí! Zámek Zbiroh se nachází v Rokycanech, které by ve vašem cestovatelském deníčku neměly chybět. Vždyť zažít se tady dá ledacos! Více o pobytu na zámku


Na co se můžete během pobytu na zámku Zbiroh těšit?

Zámek Zbiroh, ve kterém se můžete ubytovat a užít si dvě noci a tři dny v radovánkách bez starostí, stresu a shonu, má řadu nej. Je to zámek, který má nejvyšší samostatně stojící hlásnou věž, má pozoruhodnou kapli a studna dosahuje hloubky až 163 metrů, což z ní dělá nejhlubší kopanou studnu v Evropě. Nicméně jakkoliv zajímavá se mohou tato fakta jevit, nenasytí vás ani si v nich neustelete, proto přejděme na nabídku samotného pobytu, ve které je o co stát. Čekají na vás až dvě noci strávené v krásných pokojích čtyřhvězdičkového hotelu. Chybět nebudou bohaté servírované snídaně a o nic méně chutnější tříchodové středověké večeře. V zámecké krčmě si nicméně můžete dát i odpolední čaj a něco na zub. Potěšit vás může půlhodinová masáž v ceně balíčku, stejně jako vstupy do zámeckého wellness. Ujít si nenechejte ani prohlídku zámku s výkladem nebo procházky v kouzelném zámeckém parku, kde si s sebou můžete vzít piknikový koš plný dobrot, který pro vás s láskou připravíme. Aby se vám prostory zámku Zbiroh rychle neokoukaly, vyrazte i do okolí, třeba na Čertovu skálu, na hrad Točník nebo do CHKO Křivoklátsko. V okolí zámku Zbiroh na Rokycansku turistika a cykloturistika jen kvete, a proto neváhejte naskočit na vlnu zážitků.


Chcete pobyt u zámku Bechyně zažít nebo snad darovat? 🎁

Na výběr je poukaz zaslaný do emailu, který lze poté vytisknout nebo zvolit dárkové balení. Pobyt na zámku Zbiroh a dárková balení zprostředkovává zážitková agentura Zazitky.cz. Samozřejmě si tento pivní zážitek můžete dopřát i zcela sami! Půjdete do toho?