Pobyt na zámku Praha – Chateau St. Havel 🏰

Přijměte pozvání na nevšední víkendový únik do půvabného novogotického zámku Chateau St. Havel****, který se nachází v samém srdci Prahy. Tento zámek se stává skutečným útočištěm klidu a krásy v rámci živého městského ruchu. Zatímco jste obklopeni těmi živými ulicemi a nekončícím pohybem, zde na zámku můžete prožít chvilku odpočinku a relaxace. Na co se můžete na zámku v Praze těšit? Více o pobytu na zámku v Praze


Na co se můžete během pobytu na zámku chateau St. Havel těšit?

Nechte se zahalit unikátní atmosférou uzavřeného světa, který se nachází přímo uprostřed tohoto živého městského prostředí. Po náročném dni prozkoumávání Prahy si odpočinete v nadčasové eleganci zámeckého interiéru. A abyste si tento pobyt užili naplno, čeká na vás bohatě připravený program chutí. Zámecké čtyřchodové menu, které vás zavede na kulinářskou cestu plnou lahodných a vkusných kombinací, společně s bohatou zámeckou snídaní, která vám dodá energii na celý den.

A to není vše – pro maximální pohodlí a relaxaci je pro vás připravena privátní sauna či vířivka, kde si můžete dopřát uvolnění a regeneraci těla i mysli. Zde na zámku se můžete oddat klidu a luxusu, který se snoubí s tou nejlepší péčí a servisem. Každý detail je tu pečlivě promyšlený, abyste mohli zažít dočasný únik ze světa, který vám běžně ovlivňuje každý den.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat i na další zámecké pobyty v naší nabídce. Nejlepší zámecké pobyty v ČR


Chcete pobyt na zámku Praha (Chateau St. Havel) zažít nebo snad darovat? 🎁

Tento dárek nabízí jedinečný únik na zámku Chateau St. Havel**** v Praze, který lze využít po celý rok. Dává možnost prožít luxusní víkend s exkluzivním menu, relaxací a nezapomenutelnými zážitky, které jistě obdarovaného potěší a oslní. Chcete jej darovat nebo na vlastní kůži zažít?