Pobyt na zámku Berchtold 🏰

Vstupte do světa pohádek a luxusu v Hotelu Zámek Berchtold, který nabízí nezapomenutelný pobyt plný klidu a relaxace. Ubytujte se v jedinečném Garni Pohádka a nechte se unášet kouzlem spojením historie a moderního hravého designu. Třídenní zážitek v malebných Kunících nedaleko Prahy vám otevře bránu do pohádkového světa. Více o pobytu na zámku Berchtold pro dva a pro rodinu


Na co se můžete během zámeckého pobytu těšit?

Zahajte každý den bohatou snídaní v exkluzivní zámecké restauraci, kde vám chuťové pohárky rozverně tleskají na uvítání. Poté se ponořte do vlastního wellness ráje s privátní vířivkou, která vám poskytne dokonalý odpočinek a regeneraci. Přitom si můžete vychutnat také klasickou masáž, která vaše tělo uvolní a povzbudí smysly. Prozkoumejte okolí Zámku Berchtold, kde se skrývá něco pro každého. Projděte se krásnou zámeckou zahradou a objevte „Dětský ráj“, kde se setkáte s pohádkovými bytostmi, strašidly a fascinující výstavou modelů českých hradů a zámků. V minizoo si pak můžete povídat se zakrslými holandskými kozičkami a dalšími roztomilými zvířátky.

Pobyt pro 2 osoby zahrnuje nejen ubytování na 2 noci v pohádkovém Garni Pohádka, ale také dvakrát bohatou snídani v zámecké restauraci. Oslňující wellness zážitek zahrnuje buď 60 minutovou vířivku nebo 50 minutovou klasickou masáž. Prozkoumejte okolí na zapůjčených koloběžkách po dobu 2 hodin a vstupte do Dětského ráje a minizoo zdarma. Wifi a parkování jsou samozřejmostí, aby váš pobyt byl naprosto bezstarostný. Vstupte do světa pohádek a zámků na Zámku Berchtold!

Podnikněte výlet do Ladova kraje a objevte okolní zajímavosti při pěších nebo cyklistických výletech. Navštivte Velké Popovice a jejich slavný pivovar, prozkoumejte přírodní park Velkopopovicko nebo si užijte atmosféru zámku Štiřín. Ladovské pohádkové naučné stezky pak odkryjí další tajemství této malebné oblasti.

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat i na další zámecké pobyty v naší nabídce. Nejlepší zámecké pobyty v ČR


Chcete pobyt na zámku Berchtold zažít nebo snad darovat? 🎁

Představte si únik do světa pohádek a luxusu, kde se historie prolíná s moderním designem, a kde každý okamžik je plný klidu a relaxace. Pobyt na Zámku Berchtold není pouze ubytování, je to cesta do pohádkového prostoru plného magie a komfortu. A co víc, můžete tento nezapomenutelný zážitek darovat svým blízkým jako originální dárek. Prožijte nebo darujte kousek pohádky na Zámku Berchtold a vytvořte vzpomínky, které budou trvat celý život! Pojedete sami ve dvou nebo s rodinou?