Pivní pobyt na zámku Wichterle 🏰

Pobyt na zámku Wichterle – Slavičín může být to, co už dlouho hledáte, abyste si odpočinuli od všeho, co vás zatěžuje. Chcete tak trochu odpočívat, toulat se po krásném okolí, jíst dobré jídlo, dát si pivní koupel a pít pivo? No výborně, vždyť jsme říkali, že pobyt na zámku Wichterle je to, co nejspíš hledáte! Více o pivním pobytu na zámku Wichterle


Na co se můžete během pobytu na zámku Wichterle těšit?

Pobyt na zámku s sebou přináší naději, že se nějakou dobu budete mít královsky. My tuto naději proměňujeme v jedinečný zážitek, který s sebou nese komfortní ubytování, velmi chutné jídlo připravované z lokálních surovin a uvolňující pivní koupel. Pobyt na zámku Wichterle ve Slavičíně je možné koupit ve dvou variantách, a to podle toho, jestli u nás chcete strávit jednu nebo rovnou dvě noci. Ačkoliv se pobytové balíčky od sebe maličko liší, můžeme pobyt shrnout následovně. Královsky si odpočinete v zámeckých pokojích a o zážitek nebudou ochuzeny ani vaše chuťové pohárky. Vždyť kuchyně zámku Wichterle je proslavená široko daleko, a to hlavně kvůli valašské kuchyni s moderními prvky a použití lokálních surovin. Odpočinek naleznete nejen ve vašem komfortním pokoji, nýbrž i v kádi s pivní lázní, kterou si na zámku můžete dopřát. To vše doplňuje nezapomenutelná atmosféra zámku Wichterle, jehož okolí láká návštěvníky k procházkám a výletům. Nejbližším únikem do přírody vám bude zámecký park s kaštanovou alejí. K návštěvě však vybízí i městské koupaliště nebo Slavičínské muzeum.


Chcete pivní pobyt na zámku Wichterle zažít nebo snad darovat? 🎁

Na výběr je poukaz zaslaný do emailu, který lze poté vytisknout nebo zvolit dárkové balení – skládací obálka, truhla s páčidlem a další… Pivní pobyt na zámku a dárková balení zprostředkovává zážitková agentura Adrop.cz. Samozřejmě si tento pivní zážitek můžete dopřát i zcela sami! Půjdete do toho?