Pivní lázně s ubytováním Písek u Jablunkova 🍺

Toužíte po netradičním wellness pobytu? Chcete udělat radost svému partnerovi nebo partnerce, užít si společný čas netradičním způsobem? Pak právě pro Vás máme pivní lázně s ubytováním v Písku u Jablunkova. Oslavte společné výročí nebo vyrazte jen tak. Zážitek také můžete darovat milovníkům odpočinku a piva, třeba jako svatební dar. Ať u vyrazíte na jakkoliv dlouhý pobyt a v doprovodu kohokoli, čekat Vás bude výborné jídlo, neomezené množství zlatavého moku, příjemné a pohodlné ubytování, prohlídka pivovaru a wellness procedury, jako je pivní lázeň, masáže či koupání v hotelovém bazénu. Ten je sice napuštěný vodou, ale množství piva si nepochybně vynahradíte jeho popíjením ve volných chvílích. Více o pivním wellness


Na co se můžete těšit?

Vybrat si můžete z mnoha variant pobytu přesně podle Vašeho gusta. V pivních lázních můžete strávit jednu, dvě nebo čtyři noci. Vyberte si, jaká délka pobytu Vám pomůže dostatečně dočerpat energii a odpočinout si od každodenních povinností a shonu v běžném životě. Vybírat můžete také podle typu procedur, které Vás lákají. Vyzkoušet můžete pobyt s BBB procedurami, masážemi, bazénem, či tradiční pivní lázní. Rozhodnout se můžete pro standardní polopenzi, vícechodové večeře, speciální výběr polévek, moučníků či nápojů. Zkrátka se ponořte do široké nabídky různých typů pivních lázeňských pobytů a vyberte si ten, který přesně splňuje Vaše přání a touhy.

Pivní wellness s ubytováním

Čtyřhvězdičkový hotel, ve kterém budete ubytováni se nachází v krásné krajině Beskyd. Mezi relaxací a odpočinkem můžete vyrazit také na celou řadu krásných míst, které příroda v okolí nabízí. Vystoupat můžete třeba na nedaleký vrchol Kyčera. Při dobrém počasí z něj budete mít krásné výhledy nejen do České republiky, ale dohlédnete klidně až do Tater.

Pivní pobyt s wellness můžete zažít také v Plzeňském kraji, konkrétně v Chodové Plané. Doporučit můžeme také pivní pobyt na zámku Svijany. Za zvážení také stojí glamping v Písku u Jablunkova, což je forma luxusního stanování v krásné přírodě. Toto ubytování také můžeme doporučit!


Recenze na pivní wellness s ubytováním:

Skvělé zařízení… a co teprve personál! Lázeňské služby, recepční, číšníci a kuchař, vše na jedničku! Rádi se vrátíme… Jana K., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Kde lze pivní pobyt Písek u Jablunkova koupit a kolik stojí?