Kurz lezení na skalách Srbsko 🧗

Chcete prožít nezapomenutelný zážitek plný dobrodružství, vzrušení a radosti? Přihlaste se do kurzu lezení na skalách v Srbsku. Tato krásná obec se nachází v CHKO Český kras, jen 4 km od Berouna a hradu Karlštejn, poskytuje skvělou lokalitu pro lezení. Kurz lezení trvá asi 3 hodiny a nabízí vše, co potřebujete k naučení se lezení. Během kurzu se naučíte jak správně používat vybavení, jak zajistit svého partnera a jak se pohybovat po skále. Navíc se budete cítit jako svobodní a nespoutaní, trochu jako byste se pohybovali mezi nebem a zemí. Pokud chcete zažít tyto pocity, neváhejte a přihlaste se na kurz lezení v Srbsku nebo Příbrami, kde kurz také probíhá. Aktualizace: V současnosti probíhá pouze v Příbrami – Kamýk nad Vltavou. Více o kurzu lezení na skalách v Příbrami


Jak kurz lezení v Srbsku (Středočeský kraj) probíhá?

Kurz lezení na skalách Srbsko (Středočeský kraj)

Kurzem lezení na skalách Vás provede zkušený instruktor horolezectví, který Vám vše potřebné vysvětlí a prakticky ukáže. Získáte tak všechny potřebné dovednosti pro bezpečný pohyb při lezení na skalách. Co vše se naučíte? Samozřejmě, začneme se základy bezpečnosti. Instruktor vám podrobně vysvětlí, jak správně používat horolezecké vybavení, od výběru lana a karabin po bezpečnostní kontroly. Naučíte se také, jak správně navázat na lano a provádět kontrolní uzly, abyste byli plně zajištěni během lezení.

Důležitou součástí kurzu bude technika lezení. Instruktor vám ukáže, jak efektivně využívat ruce a nohy při lezení na skalách, jak najít vhodné úchopy a odhady tras. Budete se postupně učit překonávat obtíže na různých typech terénu a zdolávat výzvy, které se vám na cestě nahoru postaví. Samozřejmě nezapomínáme ani na jistění. Během kurzu se dozvíte, jak jistit sebe i svého spolulezce a jak reagovat v různých situacích. Instruktor vám představí různé techniky jistění, abyste měli plnou kontrolu nad svým lezením.

Kromě praktických dovedností získáte také jedinečnou možnost prozkoumat nádhernou přírodu z výšky. Skalní stěny vás přenesou do úchvatných prostředí, která se běžně nepodíváte. Tento kurz lezení na skalách vám tak nabídne nejen dobrodružství, ale také možnost překonat sami sebe a prožít den plný adrenalinu na čerstvém vzduchu. Jdete do toho?


Recenze na kurz lezení na skalách Srbsko:

S Kubou byla super domluva:) Zážitek jsem si moc užil a mohu jen doporučit! Vojtěch R., hodnocení: 5/5

Jakub byl velice fajn lektor, přizpůsobivý a pohodový. S partnerem se nám lezení líbilo. Monika R., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Chcete kurz lezení na skalách Srbsko darovat nebo vyzkoušet? 🎁