Glamping na posedu Němčičky 🏡

Máme pro Vás skvělou nabídku, která Vás přenese do krásné přírody s romantickým ubytováním pro dva na okraji lesa. Tento pobyt je především vhodný pro páry, kteří touží po klidu a odpočinku daleko od každodenního shonu. Ideálně se hodí jako dárek k výročí nebo svatbě, avšak určitě si ho můžete užít i jen tak pro zpestření Vašeho partnerského života. Zažijte pocit úplného odpočinku a relaxace, jakou může nabídnout pouze spojení s přírodou. Ubytování v romantickém prostředí poskytuje perfektní příležitost pro uvolnění mysli a těla. Navíc, pobyt v tomto nádherném místě je ideální pro ty, kteří touží po tichu a klidu, daleko od ruchu a shonu velkoměsta. Více o glampingu Němčičky


Na co se můžete v tomto glampingovém ubytování těšit?

Nabízíme Vám možnost strávit nezapomenutelnou romantickou dovolenou v přírodě s vybavenou kuchyňkou (nádobí, příbory, jednoplotýnkový vařič, kastrůlek, kafe, čaj, mlýnek na kávu, french press, otvírák na víno) s manželskou postelí a vlastním sociálním zařízením na Glampingu v posedu Němčičky. V případě chladného večera zahřejí plynová kamna a deky s kachním peří. To vše najdete okraji lesa s výhledem na louku a nedalekou vinici. Když jsme u vína, jedno na Vás bude také čekat!

Pokud to sem máte daleko, doporučujeme se podívat na další glampingové pobyty v nabídce!


Chcete glamping na posedu Němčičky darovat nebo zažít? 🎁

Tento pobyt může být také skvělým dárkem pro Vaše milovaného/a k výročí nebo svatbě, kde si můžete vychutnat romantickou atmosféru a strávit kvalitní čas spolu. Avšak, pobyt v přírodě s romantickým ubytováním pro dva je ideální i pro ty, kteří si jen tak chtějí užít zpestření svého partnerského života. Nenechte si ujít možnost prožít nezapomenutelné chvíle v krásné přírodě a odpočinout si od každodenního shonu. Tato nabídka je skvělou příležitostí, jak si užít klid a pohodu s Vaším partnerem/čkou.