Flyboarding Olomouc 🌊

Přivítejte výzvu a vstupte do úžasného světa, který nabízí flyboarding Olomouc. Tento vzrušující vodní sport vám umožní doslova vzlétnout nad hladinu vody a proplouvat vzduchem jako nikdy předtím. Připravte se na jedinečný adrenalinový zážitek, který vám přinese nejen neuvěřitelnou radost, ale také nové dovednosti a vzpomínky na nezapomenutelné okamžiky. Překonejte hranice gravitace a vyleťte nad vodu s flyboardingem v Olomouci! Více o flyboardu v Olomouci


Jak flyboarding Olomouc probíhá?

Flyboarding Olomouc

Před samotným letu se však nejprve seznámíte s flyboardem, jeho funkcemi a bezpečnostními opatřeními prostřednictvím podrobné instruktáže. Následně vám bude poskytnuta veškerá nezbytná výstroj, včetně helmy a vesty, které zajistí vaši bezpečnost a stabilitu během celého zážitku.

Po krátké teoretické části přichází čas přesunout se na vodu a začít s samotným flyboardingem. Instruktor ovládá vodní skútr, který generuje sílu vodních proudů směřujících do hadice připojené k vašemu flyboardu. S postupně nastavenou silou proudů se začnete zvedat nad hladinu vody a okamžitě pocítíte jejich sílu, která vás pohání vzhůru. Během letu budete mít možnost ovládat směr a výšku svého pohybu pomocí pohybů těla a nohou. Půjdete do toho?

Líbit by se také mohly další vodní sporty, my osobně doporučujeme třeba také super zábavný Jetsurf!


Chcete flyboarding zažít nebo darovat? 🎁