Degustace rumů Plzeň 🥃

Vychutnejte si vzrušující degustaci těch nejlepších rumů z celého světa, neobvykle ve městě piva, Plzni. Kromě ochutnávání vás čeká poutavý výklad o jednotlivých vzorcích, jejich původu a historii. Odborníci vám odhalí tajemství tradiční výroby rumu s vášní a nadšením. Rumy se výrazně liší podle místa jejich výroby, což přináší do každé lahve unikátní charakter a chuťové nuance. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, kde vás čeká krása a bohatství světa rumů. Sklenička v levé ruce, doutník v pravé – připraveni na dobrodružství? Více o degustaci rumů v Plzni


Jak degustace rumů Plzeň probíhá?

Degustace rumů Plzeň

V Plzni se můžete těšit na fascinující degustaci rumů, která trvá přibližně dvě hodiny. Pohodlně se usaďte, skleničku do levé ruky, doutník do pravé a nechte se unést do atmosféry tohoto nezapomenutelného zážitku. Během degustace si každý účastník poslechne poutavý výklad o jednotlivých vzorcích, dozví se zajímavosti z historie a výroby rumu, a navíc se dozví i nějaké perličky z této oblasti. Toto dobrodružství je určeno pro všechny milovníky rumů, ať už jste začátečník nebo pokročilý degustátor. Odborníci vás provází touto exkluzivní příležitostí, kdy objevujete krásu a bohatství světa rumů.


Jaké rumy při degustaci ochutnáte?

  • Brugal 1888 – Vynikající dominikánský rum s dlouhým stárnutím a bohatým charakterem.
  • Trois Rivières VSOP – Mimořádný rum s jemnými tóny tabáku, perníku a sušeného ovoce, který uspokojí i ty nejnáročnější znalce rumů.
  • Pusser’s Original Admiralty Blend – Nadčasová klasika nabízející plnou a jemnou chuť, která navozuje vzpomínky na britskou námořnickou tradici.
  • Abuelo Two Oaks – Panamský dvanáctiletý rum s bohatým chuťovým profilem, zralý ve dvou typech sudů.
  • Plantation rum – Renomovaná značka s různými variantami rumů z různých karibských zemí.
  • Doorly’s XO rum – Kvalitní rum z Barbadosu s vynikajícími vyzráváním a plnou chutí.

Jaké jsou recenze na degustaci rumů Plzeň?

Na ochutnávce jsme byli již podruhé, tentokrát s přáteli. Vše naprosto v pořádku.. můžeme jen doporučit. Pavlína M., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Chcete degustaci rumů v Plzni zažít nebo darovat? 🎁

Pokud hledáte skvělý dárek pro milovníky rumů, není nic lepšího než darovat jim poukaz na výběr jejich oblíbeného rumu. S poukazem mají možnost vybrat si ten pravý z celé škály exkluzivních rumů a vychutnat si jedinečné chuťové dobrodružství. Navíc s platností minimálně 12 měsíců mají dostatek času na nalezení toho pravého okamžiku pro skvělý degustační zážitek.